Pongračić pocrvenio u porazu Leccea kod Torina

U susretu 25. kola talijanske Serie A gledali smo okršaj trojice Hrvata. Torino Ivana Jurića i Nikole Vlašića s 2:0 bio je bolji od Leccea Marina Pongračića.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a odmah na startu nastavka poveo je domaćin. Raoul Bellanova lijepim udarcem izvana pogodio je za 1:0.

U 63. minuti susreta domaći trener Ivan Jurić vadi iz igre Nikolu Vlašića, dok samo sedam minuta kasnije treći Hrvat zaslužuje ulogu tragičara.

Marin Pongračić zaradio je drugi žuti karton te je ostavio svoju momčad na cjedilu s 10 igrača. Torino je prednost igrača više naplatio u 81. minuti preko Duvana Zapate koji je zabio za konačnih 2:0.

Torino je tako nakon dva uzastopna remija upisao pobjedu i nalazi se na 9. mjestu s 36 osvojenih bodova. Lecce ima 12 bodova manje i 13. je na ljestvici.