Poraz Dodiga i Krajiceka u finalu

U finalu ATP 500 turnira u Dubaiju Ivan Dodig i Austin Krajicek poraženi su od kombinacije Tallon Griekspoor / Jan-Lennard Struff.

Nizozemsko-grčka kombinacija je prvi set osvojila sa 6:4 da bi Dodig i Krajicek u drugom setu uzvratili s jednakim rezultatom. Super tiebreak je otišao na stranu Griekspoora i Struffa iako su u ranoj fazi seta Dodig i Krajicek imali minibreak prednosti. Konačan rezultat je bio 10:6 za kombinaciju sastavljenu od dva igrača smještena u najboljih 30 pojedinačne konkurencije.

Ivanu Dodigu je ovo bio 6. poraz u finalu ATP turnira 500 kategorije dok je Krajicek upisao svoj 3. poraz. Njih dvojicu sada čeka američka turneja koja započinje turnirima Masters serije. Prvi je na redu Indian Wells gdje su Dodig i Krajicek 3. nositelji.