Prižmić prošao prvo kolo Challengera u Francuskoj

Francuski Pau mjesto je gdje se održava još jedan u nizu Challengera. Hrvatski tenisač Dino Prižmić uspješno je prošao prvo kolo u kojem je svladao Lloyda Harrisa 6:4 4:6 6:4.

U prvom setu Dino je kod rezultata 5:3 servirao za set, ali Južnoafrikanac se uspio izvući. Ipak, u idućem gemu Prižmić uzima break te osvaja prvi set.

Na početku drugog seta oba tenisača izgubila su svoj servis. Kod rezultata 1:1 Dino još jednom gubi servis te Harris dolazi do prednosti koju nije ispustio do kraja seta.

Odlučujući set loše je krenuo za hrvatskog tenisača, s obzirom da je odmah izgubio svoj servis. Uspio je Dino brzo vratiti set u egal i pri rezultatu 5:4 iskoristio je prvu ponuđenu meč loptu na servis Harrisa te izborio pobjedu i drugo kolo.