Problemi za Dalića: Perišić na poluvremenu napustio igru zbog ozljede

PSV je večeras na svom terenu slavio protiv Sparte Rotterdam rezultatom 2:1. Gosti su poveli u desetoj minuti pogotkom Tobiasa Lauirtsena, ali do kraja poluvremena je PSV preokrenio rezultat autogol u 34. minuti i golom Luuk de Jonga u 37. minuti.

Međutim, nizozemski velikan je imao i razloga za briku iako su preokrenuli rezultat. Ivan Perišić je na poluvremenu ostao u svlačionici te nije nastavio utakmicu. Hrvatski reprezentativac je ostao ležati nakon jednog starta u prvom dijelu te je šepao nakon što je ustao.

Trenutno nije poznato koliko je teška ozljeda Perišića, ali ove vijesti sigurno ne vesele izbornika Zlatka Dalića. Hrvatska će 12. listopada igrati protiv Škotske te 15. listopada odlaze na gostovanje u Poljsku.

Ovo je Perišiću bila druga utakmica u dresu PSV-a te je odigrao solidnih 45 minuta. Imao je 2/2 uspjela driblinga, dva ključna dodavanja te 0.37 očekivanih asistencija (xA).