Rapsodija na ledu Siščana i u drugoj domaćoj utakmici sezone

Nakon što su u utakmici prije 7 dana na domaćem ledu slavili s visokih 7:1, hokejaši Siska i u jučerašnjem su dvoboju do vrha napunili mrežu protivnika, slavivši rezultatom 10:2 protiv austrijskom Zell am Seea u 3. kolu Alpske hokejaške lige.

U prvu trećinu gosti su šli puno bolje i par puta prijetili golu Siščana, ali golman Rosandić je odlično
zaustavljao njihove pokušaje. U 9. minuti Bruno Idžan načeo je mrežu Zell am Seea, a Briere u 18. zabio za 2:0.

Druga trećina ponovno odlazi na stranu Siska, iako su gosti smanjili za 2:1 preko McLeoda.
Od 24. do 29. minute Sisak s tri brza gola preko Dobrića, Brierea i Brontea povisio je na 5:1, gosti
smanjuju na 5:2 preko Putnika, a Bruno Idžan zabija za 6:2 u 38. minuti.

U posljednjoj trećini gledatelji su mogli vidjeti spektakl Vitezova. Dva puta poentirao je Dostalek, a po jednom Bronte i Bruno Idžan, a omjer udaraca je, zanimljivo, bio 12:15 u korist gostujuće ekipe.

Mogli su zadovoljni biti gledatelji koji su u dobrom broju napunili sisačku dvoranu i vodili svoju ekipu do druge pobjede u trećem susretu premijernog izdanja Alpske hokejaške lige.