Reims došao do važne pobjede u Lilleu

Jedina utakmica dana u francuskoj Ligue 1 bila je ona između Lillea i Reimsa. Bio je to dvoboj momčadi koje su lošije od očekivanog ušle u prvenstvo. Lille je u prvih pet utakmica uzeo osam bodova, dok je Reims uoči utakmice bio na bodu manje. Reims je sjajnim početkom osigurao pobjedu 2:1.

Reims je odlično ušao u susret i već u 16. minuti poveo 2:0. Prvo je zabio Mohamed Daramy, dok je vodstvo udvostručio Keito Nakamura. Oba gola je asistirao reprezentativac Zimbabvea Marshall Munetsi.

Bila su to i jedina dva udarca gostiju u prvom dijelu. Lille je nakon groznog starta preuzeo posjed lopte, ali nisu uspjeli stvoriti pravu priliku za smanjenje vodstva.

Nastavila se dominacija domaćina i u nastavku. Ipak, do gola su uspjeli doći tek u 80. minuti. Ismaily je u sredini pronašao Benjamina Andréa koji vraća nadu Lilleu.

No, nije uspio Lille zabiti još jedan gol i tako iščupati bod. Reims je tako došao do važne pobjede kojom su uhvatili priključak za sami vrh tablice.