Remi Fenerbahcea i Galatasarayja u siromašnoj utakmici

18. kolo turskog nogometnog prvenstva donijelo nam je najveći derbi između Fenerbahcea i Galatasarayja. Od ovog susreta očekivalo se puno, no obje ekipe su nas razočarale, a to sugerira i konačni rezultat 0:0.

Obje momčadi prije ovog susreta imale su 43 osvojena boda, čak 13 više od trećeplasiranog Trabzonspora. U prvom poluvremenu nismo vidjeli niti jednu izrazitu priliku, a bilo je ukupno samo pet udaraca prema vratima koje su čuvali Dominik Livaković te Fernardo Muslera.

Drugo poluvrijeme bilo je slično, jedina situacija vrijedna spomena dogodila se u 68. minuti susreta za goste. Mauro Icardi pucao je glavom nakon jednog centaršuta, no njegov udarac prošao je pokraj lijeve vratnice.

Ipak, bio je ovo klasični turski derbi u kojem smo mogli vidjeti sedam žutih kartona. Nakon ovog susreta ostala je ista meta, isto odstojanje.