Rennes i Le Havre remizirali u ludoj utakmici

Nedjeljni program francuske Ligue 1 odličnom su utakmicom otvorili Rennes i Le Havre. Favorizirani Rennes je imao dva gola prednosti, ali je Le Havre unatoč igraču manje došao do rezultata 2:2.

Sve je krenulo idealno za domaćine koji su u 24. minuti imali 2:0. U vodstvo ih je doveo Ludovic Blas, da bi drugi gol zabio kamerunski napadač Christopher Wooh.

Nadu je gostima prije poluvremena vratio Nabil Alioui. On je dočekao ubačaj na sedam metara od gola i lijepo glavom pogodio za povratak Le Havrea u utakmicu.

U 62. minuti gosti ostaju s igračem manje. Samuel Grandsir je napravio naivan prekršaj i tako opravdano zaradio drugi žuti karton. Unatoč tome Le Havre je osam minuta kasnije izjednačio fantastičnim pogotkom Aliouija koji dolazi do drugog gola na utakmici.

Uslijedila je nakon toga ofenziva Rennesa koji je promašivao nemoguće. Do gola nisu došli i Le Havre je došao do velikog boda na teškom gostovanju.