Rijeka u pobjedi nad Goricom postigla čak deset pogodaka

HMNK Rijeka je gostovala kod Gorice u subotu u sklopu 11. kola 1. HMNL. Rijeka je odigrala odličnu utakmicu u kojoj je još jednom pokazala zašto je prvi favorit za ulazak u prvu ligu.

Gosti su poveli već u trećoj minuti golom Husarića, ali Gorica je poravnala u sedmoj minuti preko Šestića. Nakon toga je uslijedila sjajna serija Rijeke koja postiže tri gola od 10. do 13. minute; strijelci su bili Suton, Radić i Matijević. Posljednji pogodak u prvom dijelu je postigao Šestić pa je Rijeka na odmor otišla s 4:2 vodstvom.

U drugom poluvremenu je Rijeka u potpunosti slomila Goricu i postigla čak šest pogodaka. Murtić je postigao dva gola, Cianci i Radujković po jedan te je Suton dodao svoj drugi pogodak na susretu. Gorica je u posljednjoj minuti postigla i autogol, ali je Smolčić u 38. zabio jedini pogodak Gorice u drugom dijelu koja je na kraju poražena 10:3.

Rijeka u narednom kolu igra na svom terenu protiv MNK Jezera.