Roma nastavila nizati pobjede pod De Rossijem

Do šeste pobjede u sedam prvenstvenih utakmica odkad je klupu preuzeo Daniele De Rossi, stigli su nogometaši Rome, svladavši s 4:1 svoje večerašnje domaćine Monzu u 27. kolu Serie A.

Domimantna Roma promarširala je prvim poluvremenom pogocima Lorenza Pellegrinija i Romelua Lukakua krajem istog, a u 63. se minuti u listu strijelaca upisao i Paulo Dybala, fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca ljevicom s nekih 25 metara udaljenosti.

Ako je ikakvih dilema oko pobjednika potom i bilo, uklonio ih je Leandro Paredes pogotkom iz kaznenog udarca u 82. minuti, a utješni pogodak za domaćine te konačnih 4:1 pet minuta potom zabija Andrea Carboni, pogodivši sjajno rašlje Romina gola iskosa s lijeve strane.

Roma se ovom pobjedom ponovno umiješala u borbu za ulazak u Ligu prvaka, dok Monza unatoč porazu mirno plovi sredinom ljestvice Serie A.