Ronaldo došao do 13. ligaškog pogotka u 12 nastupa, Brozović upisao asistenciju

U subotu je Al-Nassr gostovao kod Al-Wehde u sklopu 13. kola prvenstva Saudijske Arabije. Gosti su na poluvremenu vodili 2:0. Prvi pogodak je u 11. minuti postigao Alex Telles, dok je u 38. minuti Marcelo Brozović asistirao strijelcu Al-Amriju za udvostručenje prednosti.

Brozović je odigrao svih 90 minuta te je za svoje standarde pružio solidnu partiju. Upisao je 94/100 točnih dodavanja od čega su dva bila ključna, 4/6 osvojenih duela na tlu, 2 presjecanja i 3 oduzete lopte.

Na početku drugog poluvremena je Cristiano Ronaldo riješio pitanje pobjednika 13. ligaškim pogotkom u 12 nastupa. Portugalac uz to ima i sedam asistencija te je uvjerljivo najbolji igrač lige. Za domaće je u 81. minuti utješni pogodak postigao Anselmo za konačnih 1:3. Ovom pobjedom je Al-Nassr došao na četiri boda od prvog mjesta koje drži Al-Hilal.