Rumunji uvjerljivi u Prištini, Cipar slavio u Litvi

S dva susreta u Grupi 2, nastavljeno je večeras natjecanje u Skupini C UEFA Lige Nacija, a obje pobjede u njima upisali su u gosti.

Cipar je tako stigao do pobjede kod Litve, a jedini pogodak postigao je Ioannis Pittas nakon lijepe akcije iz polukontre u 34. minuti susreta. Litvanci su bili daleko bolja momčad tokom gotovo čitavog susreta, ali konačnih 1:0 za Cipar svijetlilo je na semaforu po završnom sudačkom zvižduku.

Iako to konačni rezultat ne sugerira, Kosovo i Rumunjska odigrali su tijesan susret koji je uz malo sreće mogao otići i na stranu domaćina. Ipak, Rumunji su pokazali puno veću dozu konentracije i discipline te kući iz Prištine putuju s pobjedom 3:0. Strijelci su bili Dennis Man u 40. minuti nakon lijepog solo prodora, Răzvan Marin u 51. iz kaznenog udarca te Denis Drăguş u 83. nakon velike pogreške u domaćoj obrani, koja je do kraja susreta igrala s čovjekom manje budući da je Megrim Vojvoda zaradio drugi žuti samo dvije minute nakon primljenog trećeg pogotka.