(VIDEO) Saarbrücken nakon Bayerna i Eintrachta, izbacio i Borussiju Mönchengladbach iz Kupa

Trećeligaš Saarbrücken ne prestaje rušiti divove njemačkog nogometa u Kupu. Danas su u četvrtfinalnom dvoboju s 2:1 bili bolji od Borussije Mönchengladbach.

Nije tako izgledalo u osmoj minuti kada su gosti poveli golom Robina Hacka. No, Saarbrücken je izjednačio samo tri minute kasnije kada se u strijelce upisao Amine Naifi.

Kada se činilo da će utakmica otići u produžetke, Saarbrücken je u 93. minuti došao do još jedne ogromne pobjede. Ovoga puta heroj je bio Kai Brunker koji je svojim pogotkom odveo Saarbrücken do polufinala Kupa i najvećeg uspjeha u povijesti kluba.

VIDEO OGROMNOG SLAVLJA POGLEDAJTE OVDJE

Tamo ih čeka gostujući dvoboj protiv drugoligaša Kaiserslauterna. Saarbrücken je ove sezone već izbacio moćni Bayern i Eintracht Frankfurt te sada nastavljaju sa svojom bajkom.