Sabljić postigao hattrick u uvjerljivoj pobjedi Zrinjskog nad Čelikom

Danas je Čelik ugostio Zrinjski iz Mostara u sklopu šesnaestine finala BiH Kupa. Zrinjski je prije susreta bio veliki favorit te su tu ulogu u potpunosti opravdali.

Klub iz Mostara je već na poluvremenu riješio pitanje pobjednika. Bilo je 5:0 za goste, a igrač utakmice je bio Franko Sabljić koji je postigao tri gola. Osim njega su se u strijelci upisali Matija Malekinušić i Anton Maglica koji je realizirao kazneni udarac.

Drugo poluvreme je bilo samo određivanje posla u kojem je Zrinjski ubacio u brzinu niže. Jedini pogodak u drugom dijelu je došao u 86. minuti kada je Petar Mišić zabio za konačnih 6:0. Čelik iduću utakmicu ponovno igra na svom terenu u nedjelju protiv Budućnosti. S druge strane, Zrinjski na svom terenu igra protiv Tuzle pa ih onda čega utakmica Konferencijske lige protiv Legije iz Varšave.