VijestiZanimljivosti

Saznali da su osigurali naslov prvaka pa se posljednjih 10 minuta međusobno dodavali

I dok je pozornost europske, pa i svjetske nogometne javnosti bila na utakmicama četvrtfinala Lige prvaka, neumorni Englezi igrali su svoja niželigaška natjecanja, a u League Two na rasporedu je bilo 43. od 46 kola.

Londonski Leyton Orient odigrao je odličnu sezonu i s utakmicom manje išao u goste Gillinghamu, s nadom da u slučaju povoljnih rezultata, naslov prvaka mogu potvrditi već večeras. I to se i dogodilo jer su konkurenti kiksali, ali igrači Leyton Orienta su za to znali već i prije no što li su završili svoj susret.

Razlog? U Gillinghamu je tokom 2. poluvremena nestala struja, a dok je trajala pauza, rezultati su se poklopili tako da su u Leyton Orientu znali da su osigurali naslov prvaka te da se vraćaju u League One nakon 8 godina!

S obzirom na povoljne uvjete i usprkos rezultatskom deficitu od 2:0, igrači obje ekipe nisu imali namjeru krenuti u napad pa su se 10-ak minuta jednostavno – dodavali! Kako je to izgledalo, možete vidjeti niže: