Serdarušić poražen u prvom kolu Barlette

Nino Serdarušić brzo je završio svoj nastup na Challengeru u Barletti. U prvom kolu s 2-0 u setovima ga je porazio Andrea Picchione.

Serdarušić je meč započeo kasnije nego što je to učinio Picchione. Odnosno, rezultatski je tako izgledalo. Prvih pet gemova u meču otišlo je na stranu Talijana da bi Serdarušić kasnije ipak osvojio dva gema i ublažio poraz u prvom setu na 6:2.

Drugi set je donio izjednačeniji meč. Hrvat je držao korak s Picchioneom do 2:2 kada gubi svoj servis nakon kojeg više nije bilo povratka. Serdarušić je do kraja meča još jednom izgubio svoj servis te je set izgubio sa 6:3.

Serdarušić svoj turnir u Barletti još nije dovršio budući da ga u srijedu čeka dvoboj prvog kola konkurencije parova u kojem zajedno s Mariusom Copilom igra protiv talijanske kombinacije.