Šibenik i dalje blizu naslova nakon pobjede u Zmijavcima

U 24. kolu 1. NL, odnosno drugog ranga hrvatskog klupskog nogometa, Zmijavci su ugostili nogometaše Šibenika. Na ŠRC Marijan Šuto Mrma Šibenčani su pobijedili rezultatom 3:0.

Prva prilika je došla kada je Miljanić prebacio okvir gola Šibenika u devetoj minuti. Gosti su u 27. minuti imali priliku za zabiti, ali Majićev volej brani domaći vratar Gudelj. Nedugo nakon toga Šibenik je poveo. S desne strane loptu ubacuje Majić, a pogodak glavom postiže Cvijanović za 1:0 Šibenika.

U nastavku igre prijeti Toševski u 58. minuti, ali nije bio precizan. U 63. minuti vratnicu pogađa Božić, a sljedeći napad Toševski opet nije bio precizan. U 69. minuti iz kuta ubacuje Cvijanović, ali Perićeva lopta ide pored gola.

Četiri minute kasnije Pozo je ukrao loptu domaćim igračima, proigrao je Majića koji je prodorom po desnoj strani i preciznim ubačajem namjestio loptu Deliću koji pogađa za 2:0. Pred sam kraj utakmice Gačić krade loptu na centru i asistira Deliću koji je opet zabio za konačni rezultat 3:0.

Ovo je bila peta uzastopna pobjeda Šibenika koji su na dva boda zaostatka u odnosu na vodeći Zrinski Osječko 1644.