Šibenik u pripremnoj utakmici svladao Velež bivšeg trenera Čanadija

U tijeku su pripreme većine europskih nogometnih klubova, pa tako i hrvatskih prvoligaša. Šibenik je dobro otvorio pripreme i u prvoj utakmici pobijedio mostarski Velež rezultatom 2:1 na Gradskom stadionu u Kupresu.

Trener Veleža od ovog je ljeta Damir Čanadi koji je Šibenik u dva navrata vodio pretprošle sezone kada su Šibeničani igrali i ispali iz 1. HNL. Mario Carević na teren je od prve minute poslao sljedeći sastav: Đaković – Mučić, Brajković, Perić, Punčec, Pozo, Kolega, Majić, Torres, Kulušić, Božić; a kasnije su još zaigrali: Mišević, Baturina, Morrison, Sopić, Gačić, Roca, Laća, Delić, Sekulić, Falcão.

Šibenik je poveo u 43. minuti kada mladi Lovre Kulušić nakon prekida zabija za 1:0. U drugom poluvremenu Velež stiže do izjednačenja preko Emmanuela Okekea, da bi pobjedu u 72. minuti postavio još jedan mladić u šibenksim redovima – Ganac Morrison Agyemang.