Sjajni Jurlina donio Olmissumu pobjedu na otvaranju futsal Lige prvaka

Za razliku od ligaškog rivala Futsal Dinama, Olmissum je na odličan način ušao u glavnu rundu razigravanja grupe 2 UEFA Futsal lige prvaka.

Nakon 40 minuta utakmice odigrane u glavnom gradu Kosova Prištini, Omišani su protiv istoimenog domaćina slavili rezultatom 6:2.

Junaci pobjede na Kosovu bili su Josip Jurlina koji je postigao 3 pogotka te Duje Kustura koji je nadodao još 2, a u strijelce se upisao i slovenski napadač Uroš Đurić.

Olmissum je već nakon 31 minute vodio 5:0, da bi uslijedilo lagano opuštanje kažnjeno dvama pogocima Prishtine, no do veće rezultatske neizvjesnosti ipak nije stiglo.

Omišane već sutra od 17:00h čeka susret 2. kola protiv portugalskog viceprvaka Braga/AAUM koji je sa 4:1 bio bolji od češkog Interobala.