Solidna partija Zubca u porazu Clippersa

Sinoć je odigrano sedam NBA utakmica, a u Los Angelesu su Clippersi dočekali Pelicanse. Gosti su upisali pobjedu rezultatom 117:106 te je najbolji igrač na parketu bio CJ McCollum s 25 poena 7 skokova i 4 asistencije. Za Pelicanse je dobar nastup imao i Zion Williamson koji je upisao double-double učinak od 21 poena i 10 asistencija.

Kod poraženih Clippersa je najboliji bio James Harden koji je ubacio 18 poena uz 8 skokova i 5 asistencija. Ivica Zubac je za Clipperse upisao 21 minutu na parketu u kojima je postigao 12 poena uz 8 skokova i 1 asistencije.

Golden State Warriorsi su na gostovanju svladali 76erse 127:104. Igrač utakmice je bio Andrew Wiggins koji je imao double-double učinak od 21 poena i 10 skokova. Dario Šarić je odigrao 14 minuta u kojima je ubacio 9 poena (3/5 iz igre) te je upisao 3 skoka i 2 asistencije.

Od ostalih susreta, vrijedi izdvojiti pobjedu Bostona nad Atlantom 125:117 u kojoj je briljirao Kristaps Porzingis (31 poen) te pobjeda Miami Heata protiv Spursa 116:104 u kojoj je Jimmy Butler upisao triple-double (17 poena, 11 skokova i 11 asistencija).