Square svladao Torcidu nakon dva pogotka zaostatka

U posljednjoj utakmici 13. kola SuperSport HMNL, Square je u Dubrovniku dočekao Torcidu. Gosti su neočekivano poveli u trećoj minuti preko Antonia Repića te su deset minuta kasnije udvostručili prednost kada je Toni Legčević u mrežu pospremio odbijednu loptu koju je uputio Repić. U 14. minuti je Square uzvratio udarac preko Mare Đuraša te je konačan rezultat prvog dijela bio 1:2.

Đuraš je u 23. minuti došao do svog drugog pogotka na susretu i tako poravnao rezultat. Pola minute kasnije Guilherme Dos Santos je pronašao Gordana Duvančića koji postiže pogodak za 3:2 i totalni preokret domaćina. Pitanje pobjednika je riješeno u 38. minuti kada je Guilherme kontru Squarea okrunio pogotkom za 4:2.

Do kraja susreta su gosti pokušali s golman-igračem, ali Square je na kraju ipak slavio rezultatom 4:2. “Gospari” su s ovom pobjedom došli na treće mjesto te imaju samo bod manje od prvoplasirane Pule.