Square svladao Uspinjaču te je poslao u nižu ligu

U nedjelju su posljednju utakmicu 17. kola SuperSport HMNL-a odigrali Uspinjača i Square. Uspinjača je imperativ pobjede ako je željela imati šanse u posljednjem kolu da opstanu te su u tom smjeru i započeli utakmicu. Nakon sedam minuta su vodili golovima Jakovljevića i Crnčevića, ali samo nekoliko minuta kasnije je Square uzvratio udarac preko Đuraša i Lintule te je rezultat prvog poluvremena bio 2:2.

U 26. minuti je Cvjetković doveo Square u vodstvo koje je bilo kratkog vijeka jer je Uspinjača u istoj minuti poravnala rezultat, a strijelac je bio Kovačić. Do kraja susreta je Square slomio protivnika i upisao 7:3 pobjedu. Strijelci su do kraja susreta bili Santos, Kuraja, Đuraš te još jednom Santos.

Square je ovom pobjedom osigurao prvo mjesto u regularnom dijelu sezone. S druge strane, Uspinjača je s ovim porazom sigurno ispala u nižu ligu te će po drugi put u tri sezone igrati 1. HMNL.