Sučića centimetri dijelili od dva gola protiv Reala

Real Madrid je upisao svoju drugu uzastopnu pobjedu, odnosno petu uzastopnu utakmicu bez poraza, u La Ligi, a svladali su u gostima Real Sociedad s 2:0.

Do pobjede su došli golovima u drugom poluvremenu i to oba puta s bijele točke. Prvo je Sergio Gomez igrao rukom nakon čega u 58. minuti zabija Vinicius Junior, a nakon toga Jon Aramburu ruši Viniciusa, a jedanaesterac zabija Kylian Mbappe.

Realu su to bile jedine dvije izrazite prilike na utakmici, no ona je mogla ići u puno drugačijem smjeru da je malo više sreće imao Luka Sučić.

Već je u 3. minuti Sučić uputio udarac s vrha šesnaesterca koji pogađa gornji dio lijeve vratnice, a početkom drugog poluvremena nakon kombinacije s Umarom Sadiqom s nekih sedam metara pogađa pored Thibauta Courtoisa, ali lopta ponovno odsjeda na vratnici

Sučiću je ovo bio debi za Sociedad od prve minute te vjerujemo da se unatoč ovim stativama pokazao spremnim za prvu momčad kao najkonkretniji igrač svoje ekipe na ovom susretu.