Tottenham preokretom svladao Brentford

Tottenham je sjajnim drugim poluvremenom u londonskom derbiju svladao Brentford 3:2. Prebrodili su zaostatak 1:0 iz prvog dijela i došli do važna tri boda.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Neala Maupayja nakon lijepe akcije. Francuz se u proslavi gola narugao Jamesu Maddisonu.

U drugom dijelu je uslijedio preokret Tottenhama. Golovima Destinyja Udogiea i Brennana Johnsona u 48. i 49. minuti domaćini su početkom nastavka preokrenuli susret u svoju korist. Johnsonu je za drugi gol asistirao Timo Werner.

Susret je u mirnije vode u 56. minuti odveo Richarlison koji se drugi puta u zadnje tri utakmice upisao u strijelce. Napetu završnicu osigurao nam je Ivan Toney drugim golom u drugoj utakmici nakon osmomjesečne suspenzije.

No, Brentford nije uspio iščupati bod i ostalo je 3:2. Ovom pobjedom Tottenham je preskočio Aston Villu te su sada četvrta momčad lige. Brentford je ostao na 15. mjestu s 22 boda.