Trener Slaven Belupa: Ovo mi je sigurno najdraža pobjeda u karijeri

Dinamo je u iznimno zanimljivoj i nevjerojatnoj utakmici 7. kola SuperSport HNL-a izgubio u Koprivnici od Slaven Belupa rezultatom 4:1.

Gosti su poveli golom Brune Petkovića u 32. minuti da bi Slaven izjednačio u 45. preko Ljubana Crepulje i onda golovima Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog u 68., 74. i 77. minuti došao do prve pobjede u ovoj sezoni.

Utakmicu je na konferenciji za medije komentirao trener Slaven Belupa Mario Kovačević.

Ovo mi je sigurno najdraža pobjeda u karijeri, bilo je i nekih velikih dok sam bio u Varaždinu. Znao sam da nismo protiv Dinama imali što izgubiti i baš nam je trebala jedna ovakva utakmica. Oslobodili smo se nakon drugoga gola, iskoristili smo našu brzinu i nagradili sami sebe”.

Dodao je još i na pitanje o tome hoće li biti slavlja:

Nema puno slavlja. Neka dečki malo proslave danas, ali trening je već sutra ujutro. Mi smo i u Osijeku bili bolji, a danas još bolji. Svi su nas otpisali, ali ja se nadam da ćemo uspjeti ponavljati ovakve utakmice. Imamo puno posla.