Trener Varaždina: Morali smo bolje reagirati kod prvog pogotka

Trener Varaždina Nikola Šafarić nakon utakmice je prokomentirao poraz od Hajduka (2:1) na Poljudu.

Naš ulazak u utakmicu i rano vodstvo dali su nam krila da prvo poluvrijeme izgledamo dobro. Dosta kvalitetno smo odradili fazu obrane. Ulazak u drugo poluvrijeme je bio uspavanka s naše strane. Hajduk se nametnuo, okrenuli su utakmicu. Morali smo malo bolje reagirati, pogotovo kod prvog pogotka.

Dodao je Šafarić i sljedeće:

Do udarca Krovinovića nije smjelo doći. Trebalo smo to kvalitetnije pokriti. Zelenika vjerojatno nije ni vidio loptu.

Odgovorio je trener Varaždinaca i na pitanje o svojim napadačima.

Svi imaju problem s napadačima. U današnje vrijeme najteže je naći igrača koji će zabiti 10-15 golova. To se i Hajduku pokazalo u Europi. Dabro je kvalitetan, nadamo se da će mu se otvoriti.