A Tudor im nije valja: Marseille u gostima kod Strasbourga još jednom ostao bez pobjede

Večernji termin francuske Ligue 1 pripao je susretu između Strasbourga i Marseillea. Obje ekipe su loše ušle u sezonu te im hitno trebaju bodovi. Naposlijetku je završilo rezultatom koji ne odgovara nijednoj ekipi, 1:1.

Krenulo je idealno za domaćine koji su poveli u šestoj minuti. Emanuel Emegha nije imao težak posao poslati loptu u mrežu nakon što je većinu posla napravio veteran Kevin Gameiro.

Marseille se u igru vratio u 27. minuti. Jonathan Clauss je dočekao loptu na rubu kaznenog prostora i sjajno pogodio za poravnanje.

Do kraja utakmice bliže pobjedi bili su domaćini, ali je ipak završilo bez pobjednika. Nije ovaj bod puno promijenio ni za jednu ekipu koje su ostale čvrsto u sredini tablice.