Union Berlin bez Bjelice na klupi svladao Darmstadt

19. kolo njemačke Bundeslige nastavljeno je minimalnom pobjedom Union Berlina nad Darmstadtom. U utakmici s pregršt prilika, ali malo golova na kraju je završilo 1:0 za domaćine. Bartol Franjić je za protivničku ekipu igrao do 72. minute, dok je Matej Maglica ušao u 87. minuti.

Bivši trener Dinama i Osijeka Nenad Bjelica zbog incidenta u prošloj utakmici protiv Bayerna nije sjedio na klupi svoje momčadi. Unatoč tome, njegovi momci su odigrali dobru utakmicu i slavili golom Benedicta Hollerbacha u 62. minuti.

Ovom pobjedom Union je pobjegao na pet bodova od opasne zone uz utakmicu manje od konkurenata. S druge strane, Darmstadt je ostao zakucan za posljednje mjesto sa samo 11 bodova iz 19 utakmica.