Valencia i Almería remijem s četiri gola zaključile ludi dan La Liga

Večernju utakmicu subotnjeg programa La Lige odigrale su Almería i Valencia. U prošlome kolu Valencia je s čak 3:0 svladala Atlético Madrid, dok je Almería porazom kod Villarreala nastavila grozan ulazak u sezonu. U uzbudljivoj utakmici su se obje ekipe morale zadovoljiti s bodom te je završilo 2:2.

Nije moglo bolje krenuti za goste iz Valencije koji su poveli u 14. minuti. Javi Guerra je pronašao usamljenog Diega Lopeza koji zabija za rano vodstvo gostiju.

Domaćine je u igru vratio Sergio Arribas golom u 59. minuti. On je nakon lijepe akcije dočekao loptu na nekoliko metara od gola te ju je ugurao u mrežu za 1:1.

Samo pet minuta kasnije Valencia je ponovno u vodstvu. Ovoga puta se Guerra nakon asistencije upisao u strijelce.

Da sreća bude kratkog vijeka pobrinuo se Arribas u 69. minuti. Ponovno se našao na pravome mjestu te je iz blizine zabio za 2:2.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i ostalo je 2:2. Almeria je ovim rezultatom ostala zakucana za dno tablice, dok je Valencia ostala na petom mjestu.