Vaterpolisti Jadrana do nove pobjede u Ligi prvaka

Nakon što su u prvom kolu nakon peteraca pobijedili Radnički, splitski Jadran slavio je i u drugom dvoboju vaterpolske Lige prvaka. Na gostovanju kod Dinama iz Tbilisija, Splićani su s uvjerljivih 16:10 svladali domaćine.

U prvoj četvrtini igralo se gol za gol, da bi Jadran krajem prvih osam minuta serijom 3:0 osigurao značajniju prednost. U drugoj dionici Splićani su zadržali vodstvo, dok su treću dobili s visokih 5:1 što se pokazalo presudnim. U posljednjoj četvrtini, gosti su mirno zaključili utakmicu.

Jerko Marinić Kragić predvodio je splitski klub s četiri pogotka, dok je Loren Fatović pridodao tri. S druge strane, kod domaćih su se istaknula trojica dvostrukih strijelaca, odnosno Boris Vapenski, Sandro Adeišvili i Giorgi Magrakvelidze.

U drugom susretu skupine B sastaju se Radnički i Ferencvarosi koji je ujedno i sljedeći protivnik Jadrana.