Veliki udarac za Liverpool: Poznato koliko će Alisson biti van pogona zbog ozljede

Liverpool je trenutno prvoplasirana ekipa u Premier ligi. U posljednjoj utakmici su golom Dioga Jote slavili 1:0 u gostima protiv Crystal Palacea, ali u tom susretu su imali i ozljedu ključnog igrača. Alisson je morao napustiti teren u 79. minuti, a sada je poznato do kada će izbivati van terena.

Brazilac bi zbog ozljede trebao propustiti oko šest tjedana što su bile i prve procjene nakon utakmice protiv Crystal Palacea. Alisson bi stoga trebao propustiti sve utakmice između dvije reprezentativne pauze te se njegov povratak očekuje sredinom studenog.

Liverpoolova jedinica je zbog ozljede ove sezone već propustila jednu utakmicu. U petom kolu je u pobjedi protiv Bournemoutha branio Caoimhin Kelleher koji nije bio u zapinsiku protiv Crystal Palacea, pa je posljednjih 15-tak minuta posljednje utakmice branio 23-godišnji Vitezslav Jaroš.