Verona i Bologna bez pogodaka kompletirali kolo

Četvrto kolo talijanske Serie A zaključili su Verona i Bologna. U tvrdoj utakmici bez pravih prilika završilo je bez pogodaka 0:0.

Verona je u prvom dijelu bila najbliže pogotku. Isak Hien je u 29. minuti lijepim udarcem glavom matirao Lukasza Skorupskog na golu Bologne. Ipak, javio se VAR koji je poništio gol zbog zaleđa u začetku utakmice.

Za Bolognu je od 80. minute nastupio hrvatski nogometaš Nikola Moro. Najveću priliku za pobjedu gostiju propustio je Giovanni Fabbian u 86. minuti. On je dočekao ubačaj na sedam metara od gola i glavom pucao malo preko gola.

Ostalo je tako 0:0. Rezultat je to koji je najrealniji po svemu viđenom, a i rezultat s kojim su obje ekipe zadovoljne. Verona je sada na sedam bodova iz četiri kola, dok je Bologna na pet.