Victor Wembanyama briljirao u pobjedi Spursa nad Sunsima, nova pobjeda Philadelphie

Sinoć su odigrane četiri NBA utakmice. Philadelphia je na svom terenu svladala Toronto 114:99. Najraspoloženiji igrač na parketu je bio Joel Embiid koji je u 35 minuta igre postigao 28 poena uz 13 skokova i 7 asistencija. Kod 76ersa su također bili raspoloženi Tobias Harris i Kelly Oubre Jr. koji su postigli po 23 poena. Što se tiče Toronta, najraspoloženiji je bio Scottie Barnes koji je upisao 24 poena, 8 skokova i 8 asistencija.

Oslabljeni Pelicansi su igrali bez Ziona, Ingrama i Alvarada, ali su svejedno svladali Detroit 125:116. Najbolji igrači na terenu su bili CJ McCollum koji je postigao 33 poena te Jonas Valanciuan u 33 minute upisao 23 poena, 13 skokova i 5 asistencija. Kod Pistonsa je ponovno najbolji igrač bio Cade Cunningham koji je ubacio 22 koša uz 11 asistencija.

Orlando Magic je u posljednjim sekundama došao do pobjede na gostovanju kod Utah Jazza. Konačni rezultat je bio 115:113, a najzaslužniji za pobjedu Orlanda je bio Paolo Banchero koji je postigao 10 od posljednjih 11 poena Magica. Bek Orlanda je bio igrač utakmice te je upisao 30 poena uz 9 skokova i 5 asistencija.

U posljednjoj utakmici večeri su Spursi svladali Sunse 132:121. Odličnu utakmicu je imao rookie Victor Wembanyama kojem je ovo bila najbolja partija od kad je ovo ljeto došao u NBA. 19-godišnji Francuz je u 34 minute igre postigao 38 poena uz 10 skokova i 2 asistencije. Kod Sunsa su se istaknuli Devin Booker (31 poen, 9 skokova i 13 asistencija) te Kevin Durant (28 poena, 6 skokova i 1 asistencija), ali raspoloženi dvojac nije bio dovoljan da momčad iz Phoenixa izbjegne poraz.