VIDEO Al Nassr izgubio finale Kupa, Ronaldo se rasplakao nakon raspucavanja

Sinoć je održano finale kupa Saudijske Arabije imena Kings Cup u kojem su se susreli Al-Hilal i Al-Nassr. Al-Hilal je imao priliku nakon lige osvojiti i kup te su poveli u sedmoj minuti kada je strijelac bio Aleksandar Mitrović. U 56. minuti je vratar Al-Nassra David Ospina dobio crveni karton te je izgledalo kao da će igrači u plavom doći do rutinske pobjede.

Međutim, u 88. minuti je Ayman Ahmed postigao pogodak za 1:1 pa je utakmica otišla u produžetak gdje nije bilo golova. Stoga je pobjednik odlučen izvođenjem penala gdje je Al-Hilal slavio rezultatom 5:4.

Kod Al-Nassra je drugi penal izveo Cristiano Ronaldo koji je matirao Bona. Portugalac je teško podnio poraz nakon raspucavanja te je briznuo u plač. Suigrači su pokušali oraspoložiti Ronalda, ali on je bio neutješan.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović je igrao 69 minuta, a video Ronalda nakon raspucavanja možete pogledati OVDJE, a sažetak utakmice OVDJE.