(VIDEO) Ante Crnac zabio prvijenac za novi klub

U susretu 12. kola poljske Ekstraklase Górnik je igrao protiv Rakówa Częstochowa za kojeg igraju Fran Tudor i od ovog ljeta Ante Crnac. Górnik je došao do neočekivane pobjede 2:1, a Crnac je došao do prvijenca u klubu kojem se priključio iz Slaven Belupa.

Nije krenulo dobro za Raków koji se već u 22. minuti našao u zaostatku 2:0. Oba puta strijelac za Górnik bio je Daisuke Yokota.

Raków je napadao svim silama, ali nisu pronalazili put prema golu domaćina. U ovoj utakmici imali su čak 70% posjeda lopte i 16 udaraca.

Odgovor za discipliniranu obranu Górnika pronašao se u obliku Crnca koji zabija u 82. minuti. Nakon asistencije Johna Yeboaha Crnac je lijepo zabio. Gol možete pogledati OVDJE.

Ovom pobjedom Górnik se odvojio od borbe za ostanak, dok je Raków propustio priliku ostati na samom vrhu tablice.