VIDEO Ante Palaversa u posljednjim minutama zabio prvijenac za pobjedu Aberdeena

Ante Palaversa ovog ljeta je francuski Troyes zamijenio škotskim Aberdeenom, a u škotskom velikanu dosad je zabilježio pet nastupa. Ovaj posljednji, donio je najviše sreće njegovoj ekipi. Naime, bivši Hajdukov igrač pred sam kraj utakmice zabio je pogodak vrijedan pobjede za Aberdeen u utakmici s Heartsom.

Prije ulaska Palaverse na semaforu je stajalo 2:2. U prednost su u drugoj minuti došli domaćini da bi Hearts preokrenuo golovima u 36. i 63. minuti. Dvije minute kasnije Aberdeen je izjednačio, a sedam minuta nakon izjednačujućeg pogotka na teren je izašao Palaversa.

Bivši veznjak Hajduka je opravdao povjerenje trenera zabivši pogodak u 88. minuti. Na povratnu loptu Estera Soklera najbolje je reagirao Palaversa te je tako donio pobjedu svojoj momčadi koja je privremeno skočila na drugu poziciju prvenstvene ljestvice.