VIDEO Atletico u posljednjim minutama zabio za pobjedu

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su s 2:1 na gostovanju kod Villarreala u sklopu 30. kola španjolske La Lige i tako prekinuli niz od dva uzastopna poraza. Gosti su četvrta momčad prvenstva i tako drže posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka, a imaju dva boda prednosti ispred Athletic Bilbaoa. Villarrealu je ovo bio prvi prvenstveni poraz od 13. siječnja i bili su u nizu od četiri pobjede

Gosti su poveli u 9. minuti utakmice pogotkom Axela Witsela koji je bio najviši nakon udarca iz kuta i jako lijepim udarcem glavom pogodio suprotni kut vrata.

Villarreal je izjednačio u 50. minuti preko Norvežanina Alexandera Sorlotha koji zabija lijevom nogom prizemnim udarcem s vrha kaznenog prostora. Pobjedu madridskoj momčadi je donio Saul Niguez pogotkom u 87. minuti također lijepim prizemnim udarcem za veliko slavlje gostiju.

Golove s utakmice možete pogledati ovdje.