VIDEO Brozović pocrvenio u sudačkoj nadoknadi i ostao bez finala Superkupa

Nakon što su jučer nogometaši Al Hilala nakon raspucavanja postali prvi finalisti Superkupa Saudijske Arabije, danas su im se tamo pridružili nogometaši Al Nassra. Oni su bez većih problema s 2:0 svladali Al Taawon.

Al Nassr je već u osmoj minuti poveo golom Aymana Ahmeda na asistenciju Cristiana Ronalda, dok je konačni rezultat od 2:0 postavio baš Portugalac u 57. minuti susreta.

Jako dobrih 90 minuta je u pobjedničkim redovima pružio i dojučerašnji hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović. On je regularni dio utakmice okončao s dvije kreirane velike prilike, dvije otklonjene opasnosti, tri oduzete lopte, 3/6 uspješnih dugih lopti, četiri ključna dodavanja te 5/10 osvojenih duela.

Nažalost, Brozovića nećemo gledati u finalu jer je u sudačkoj nadoknadi dobio crveni karton zbog opasnog starta na sredini terena. Start zbog kojeg je najprije dobio žuti karton, a onda i crveni poslije pregleda snimke, pogledajte OVDJE.