U 29. kolu španjolske La Lige Real Madrid je na gostovanju kod Osasune slavio 4:2. U strijelce se za domaćine upisao hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

Real je sjajno krenuo u susret i poveo u četvrtoj minuti. Strijelac gola bio je Vinicius Junior. Sreća gostiju bila je kratkog vijeka jer je Osasuna izjednačila samo tri minute kasnije. Nakon kornera lopta je došla do Budimira koji ju je zakucao mrežu.

GOL BUDIMIRA POGLEDAJTE OVDJE

Uspjeli su Madriđani još jednom povesti prije kraja poluvremena. Na asistenciju Federica Valverdea, odlično je poentirao Daniel Carvajal. S tim rezultatom se i otišlo na poluvrijeme.

U nastavku je Real potvrdio pobjedu pogotcima Brahima Diaza i drugim golom Vinicusa. Poraz je uspio smanjiti Iker Munoz u sudačkoj nadoknadi.

Real se sada dodatno odvojio na vrhu tablice te imaju deset bodova više od Girone. Osasuna je ostala na desetom mjestu s 36 bodova.