VIDEO Cristiano Ronaldo pocrvenio u porazu Al-Nassra od Al-Hilala

Nakon što je Al-Ittihad u prvoj utakmici polufinala Superkupa Saudijske Arabije s 2:1 svladao Al-Wehdu, večeras nas je čekao nešto glamurozniji dvoboj. U susretu između Al-Hilala i Al-Nassra, slavili su prvonavedeni s 2:1.

Al-Hilal je večeras nastavio niz od čak 36 uzastopnih pobjeda, a do njega su došli golovima Salema Al-Dawsarija i Malcoma. Pogotci su postignuti u 61. te 72. minuti, no dvoboj je obilježio crveni karton Cristiana Ronalda.

Portugalac je u 86. minuti, u želji da što prije dođe do lopte, laktom udario protivničkog nogometaša što je saudijski sudac okarakterizirao vrijednim izravnog crvenog kartona. Po izlasku s terena je aplaudirao sucima te je pokušao nagovoriti publiku da učini isto. Kompletnu situaciju možete vidjeti OVDJE.

Do kraja utakmice su nogometaši Al-Nassra uspjeli postići počasni pogodak, a zabio ga je Sadio Mane u devetoj minuti sudačke nadoknade.