VIDEO Cristiano Ronaldo postigao dva gola iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu

Nogometaši Al-Nassra večeras gostuju kod pretposljednje Abhe u duelu 26. kola saudijske Pro lige, a nakon 75 minuta nogometa na Prince Sultan bin Abdul Aziz stadionu, gosti vode sa 7:0. ‘Hattrick’ je postigao Cristiano Ronaldo, dok su po jedan gol dodali Sadio Mane, Abdulmajeed Al Sulaiheem, Abdulramhan Ghareeb i Abdulaziz Al Elewai.

Na pogotke portugalskog velikana u Saudijskoj Arabiji smo već naviknuti (najbolji je strijelac natjecanja s ukupno 29 pogodaka), no prva dva večerašnja su ipak nešto posebnija. Naime, Ronaldo je oba pogotka postigao iz izravnih slobodnih udaraca.

Prvi pogodak je postigao već u 11. minuti nakon prizemnog udarca sa 17 metara, dok je 10 minuta kasnije s par metara veće udaljenosti još jednom matirao rumunjskog vratara Cipriana Tatarusanua. Portugalac je hattrick kompletirao u 42. minuti nakon krasnog loba s dvadesetak metara od gola.

Fantastično prvo poluvrijeme Ronalda pogledajte OVDJE.