VIDEO Edin Džeko trogotkom odveo Fenerbahçe do pobjede u Ligi prvaka

Nogometaši turskog Fenerbahçea su večeras u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija UEFA-ine Lige prvaka s 4:3 svladali švicarski Lugano. Najbolji igrač utakmice i junak pobjede momčadi Josea Mourinha bio je Edin Džeko koji je postigao čak tri pogotka.

38-godišnjak je kapetanski predvodio svoju momčad, a svoj prvi pogodak je postigao u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela kada je bio precizan s bijele točke za izjednačenje na 1:1. Drugi pogodak je također postigao u 46. minuti zabivši za vodstvo od 2:1, dok je trogodak kompletirao u 67. minuti golom za 3:2.

U 73. minuti je pogodak za 4:2 zabio Ferdi Kadıoğlu, dok je konačni rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio Milton Valenzuela. Sve golove pogledajte OVDJE.