VIDEO Frigan dvostruki strijelac u pobjedi protiv Standarda, Vušković mu asistirao

Belgijski klub Westerlo ove sezone je posebno zanimljiv hrvatskoj javnosti zbog važne uloge Luke Vuškovića i Matije Frigana. Upravo je potonji u pobjedi 2:1 protiv Standard Liègea, kojeg vodi Ivan Leko, postigao oba pogotka za svoju momčad, a za drugi mu je asistirao njegov sunarodnjak Vušković.

Frigan je doveo svoju momčad u vodstvo već u šestoj minuti golom koji možete pogledati OVDJE. Lekina momčad je izjednačila u 63. minuti iz kaznenog udarca, a samo minutu nakon Frigan je postigao svoj drugi gol koji možete pogledati OVDJE.

Mladom hrvatskom napadaču ovo su bili treći i četvrti gol sezone, a njegov Westerlo je trenutno četvrta momčad tamošnjeg prvenstva s 14 osvojenih bodova, koliko imaju i drugi Club Brugge te treći Charleroi.

Marko Bulat je za Standard igrao do 74. minute, dok je Boško Šutalo odigrao cijeli susret.