VIDEO Halilović zabio drugo kolo u nizu, Josip Mitrović došao do prvijenca

Drugo kolo nizozemske Eredivisie otvoreno je susretom Fortune i Almere Citiyja. Domaćini su na krilima hrvatskih igrača stigli do uvjerljive pobjede rezultatom 3:0.

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Alen Halilović načeo je mrežu gostiju u 24. minuti nakon što je pravovremeno uletio na proigravanje Rosiera Loreintza. 28-godišnjak nastavio je pružati sjajne partije u nizozemskom klubu zabivši svoj drugi ovosezonski pogodak.

POGODAK HALILOVIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Vodstvo je u 68. minuti povećao Kristoffer Peterson, a konačni je rezultat postavio Josip Mitrović koji je ovog ljeta iz Gorice pristigao u redove Fortune. Oba Hrvata napustila su teren u 76. minuti. U početnom sastavu kluba iz Sittard-Geleena našao se i nekadašnji igrač Dinama Ivo Pinto.