VIDEO Igor Matanović pozvan u reprezentaciju pa zabio prvijenac za Eintracht Frankfurt

Nedugo nakon što je ranije danas osvanuo na popisu Zlatka DalićaIgor Matanović zabio je svoj prvijenac za Eintracht Frankfurt. Eintracht je slavio na gostovanju kod imenjaka iz Braunschweiga u prvom kolu njemačkog kupa. Konačan rezultat utakmice bio je 4:1 za Eintracht iz Frankfurta.

Matanović je u igru ušao u 68. minuti, a 20 minuta kasnije postigao je četvrti pogodak za svoju momčad. Dočekao je centaršut Omara Marmousha i poentirao glavom za potvrdu pobjede.

POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Ovaj 21-godišnji napadač Eintrachta igrao je za mlade hrvatske reprezentacije U14 i U21, ali je nastupao i za njemačke mlade selekcije U17 i U18. Rođen je u Hamburgu, igra na poziciji središnjeg napadača, a visok je 194 centimetra.

U Eintracht je stigao 2021. iz St Paulija, u kojem je ostao još sezonu i pol na posudbi. Potom je bio na posudbi i u Karlsruheru prije nego što se ovog ljeta vratio u Frankfurt.