VIDEO Igrač Poljske se ozlijedio tijekom proslave gola i vjerojatno propušta EURO

Nakon bizarne ozljede igrača Češke Michala Sadileka, nova bizarna situacija dolazi nam s prijateljske utakmice Poljske i Turske.

Naime, u njoj je u 12. minuti pogodak za 1:0 Poljske postigao napadač Verone Karol Swiderski. Swiderski je bio jako sretan zbog gola te je unatoč tomu što se radi o prijateljskom susretu vrlo burno proslavio. Nažalost po njega pri kraju proslave je loše doskočio i prema svemu sudeći doživio ozljedu koljena.

VIDEO OZLJEDE POGLEDAJTE OVDJE

Da stvar bude gora za Poljake, igru je u 32. minuti morao napustiti i njihov najbolji igrač Robert Lewandowski. On je sam zatražio zamjenu, no prema prvim izvještajima izlazak je bio preventivan jer je osjetio zatezanje u mišiću.