(VIDEO) Inter slavio protiv Frosinonea nevjerojatnim golom Dimarca sa skoro polovice terena

U posljednjem dvoboju 12. kola talijanske Serie A je Inter na domaćem terenu slavio protiv Frosinonea rezultatom 2:0.

Pred sam kraj prvog poluvremena, točnije u 43. minuti su “Nerazzurri” došli do vodstva nevjerojatnim golom Federica Dimarca koji je skoro sa polovice terena uputio udarac i prebacio vratara Frosinonea Stefanoa Turatija koji je morao vaditi loptu iz mreže.

Inter je na sjajan način otvorio drugo poluvrijeme te nakon samo tri minute igre je stigao i do povećanja vodstva preko Hakana Calhanoglua koji je bio precizan s bijele točke. Domaćin je rutinski priveo utakmicu do kraja zadržavši ugodnu prednost te je ovom pobjedom adržao prvo mjesto Serie A s dva boda više od prvog pratitelja Juventusa.