(VIDEO) Ivanušec ušao u igru i pola minute kasnije sjajnom asistencijom riješio gradski derbi

Feyenoord je u sklopu 21. kola nizozemske Eredivisie svladao svog gradskog rivala Spartu Rotterdam rezultatom 2:0. Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, aktualni prvak nizozemske je u drugom dijelu uspio pronaći put do suparničke mreže.

Do vodstva su stigli u 57. minuti kada je kazneni udarac realizirao Dávid Hancko, dok je Lutsharel Geertruida potvrdio pobjedu šest minuta kasnije. Za drugi pogodak asistirao je hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec koji je u igru ušao samo minutu ranije te u praktički prvom dodiru s loptom odlično proigrao svog suigrača.

Sjajnu asistenciju pogledajte OVDJE

Ivanušec u posljednje vrijeme nije bio standardni prvotimac, većinom je ulazio s klupe, a ovo mu je bilo prvo sudjelovanje za gol od kraja studenog prošle godine kada je upisao asistenciju u Ligi prvaka protiv Atlético Madrida.

Bez obzira na osvojena tri boda, Feyenoord i dalje zaostaje velikih deset bodova za vodećim PSV-om koji je nastavio s briljantnom sezonom i u ovom kolu kada je pobijedio Volendam 5:1.