VIDEO Ivica Tucak ljutito psovao na suca tijekom minute odmora

Hrvatski vaterpolisti su u dramatičnoj završnici s 14:13 svladali vaterpoliste Grčke. Nakon što su bili u zaostatku, Barakude su sjajnim drugim dijelom preokrenuli. Unatoč pobjedi, izbornik Ivica Tucak je pred kraj utakmice bio veoma iziritiran sucima.

Sporna situacija dogodila se u posljednjoj četvrtini kada je isključen Matias Biljaka. Tada je prema mišljenju sudaca, Biljaka napravio prekršaj za “brutality” te su Grci dobili peterac i Hrvatska je četiri minute igrala s igračem manje.

Tucak je nedugo zatim zvao minutu odmora u kojoj je dobrano oprao suce utakmice.

“Zašto mi radimo tri godine šu*ak jedan. Je*em ti majku bezobraznu”, urlao je Tucak prema sucima. Na sreću, njihova odluka u konačnici nije koštala hrvatske vaterpoliste.