VIDEO Jakić asistent u pobjedi Augsburga, Labrović sjajno branio

Treće kolo njemačke Bundeslige nastavljeno je nedjeljnim dvobojem Augsburga i St. Paulija na WWK Areni. Domaćini su zasluženo došli do slavlja, a prvu pobjedu sezone upisali su rezultatom 3:1.

Momčad s juga Njemačke u vodstvo je početkom drugog poluvremena doveo Marius Wolf, dok je za 2:0 nakon brze polukontre sjajno zabio Phillip Tietz. Gosti su u 74. minuti uspjeli smanjiti zaostatak, a prvu pravu priliku u pogodak je pretvorio Carlo Boukhalfa. Bio je to prvi zgoditak hamburškog kluba u povratničkoj sezoni među prvoligaško društvo.

Do kraja susreta, St. Pauli je nastavio prijetiti prema vratima Nediljka Labrovića, a 24-godišnji hrvatski reprezentativac fantastično je reagirao u dva navrata spriječivši izjednačenje. Augsburg je kaznu za promašene prilike gostiju naplatio u sudačkoj nadoknadi utakmice kada je na asistenciju Kristijana Jakića konačan ishod postavio Yusuf Kabadayi.

Asistenciju Jakića te sjajne obrane Labrovića pogledajte OVDJE.

Treće kolo zaključit će ogled Mainza i Bremena.